Učitelé

Kancelář

Andrea Mimra Baránková
Kancelář

+420286852209

Email 2:

Ekonom školy

Ing. Romana Irlveková
Ekonom školy

+420296301458

Ředitel

Mgr. Tomáš Hušek
Ředitel

+420777964592

Zástupce ředitele pro 1. stupeň

Mgr. Jana Drhová
Zástupce ředitele pro 1. stupeň, výchovný poradce

+420721319633

Třída: 3. A
Konzultace: úterý 16:00 - 17:00
Doplňková funkce: výchovný poradce

Zástupce ředitele pro 2. stupeň

Mgr. et Bc. Roman Möstl
Zástupce ředitele pro 2. stupeň

+420605462618

Zástupce ředitele

Bc. Veronika Fenclová
Zástupce ředitele

+420725776759

Konzultace: Pro rodiče: kdykoliv po předchozí telefonické domluvě
Pro žáky: kdykoliv po předchozí osobní domluvě
Veronika Fenclová

Vedoucí školní družiny

Věra Pekárková
Vedoucí školní družiny

+420286855062

Telefon 2: +420734313816

Jídelna

Bc. Radka Boháčová
Jídelna

+420286 857 566

Speciální pedagog

Mgr. Iveta Formánková
Speciální pedagog

Mgr. Eva Kulichová
Speciální pedagog

Školní metodik prevence

Mgr. Pavlína Hrdličková
Školní metodik prevence, třídní učitel, výchovný poradce

Třída: 9. A
Konzultace: úterý 14:00 - 15:00
Doplňková funkce: třídní učitel, výchovný poradce
Pavlína Hrdličková

Třídní učitelé

Bc. Veronika Boussag dipl. um.
Třídní učitelé

Třída: 5. D
Konzultace: středa 11:50 - 12:35, 14:30 - 15:30
Mgr. Jana Březinová
Třídní učitelé

Třída: 1. B
Mgr. Kateřina Bundilová
Třídní učitelé

Třída: 2. C
Konzultace: pondělí 12:30 - 14:00
Mgr. Anya Chalupová
Třídní učitelé

Třída: 8. B
Konzultace: úterý 15:20-16:05 nebo dle dohody
Anya Chalupová
Mgr. Tereza Dlouhá
Třídní učitelé

Třída: 3. B
Klára Havrdová
Třídní učitelé

Třída: 3. C
Mgr. Petra Hazlbauerová
Třídní učitelé

Třída: 6. B
Konzultace: pátek 13:10 - 13:55
Mgr. Irena Honsová
Třídní učitelé

Třída: 4. A
Konzultace: středa 12:45 - 14:20
Mgr. Lucie Kalčíková
Třídní učitelé

Třída: 3. D
Umístění: lucie.kalcikova
Konzultace: po předchozí domluvě čtvrtek, ale i jiný den
Mgr. Václava Kašková
Třídní učitelé

Třída: 6. A
Konzultace: úterý 14:35 - 15:20
Mgr. Olga Konvalinková
Třídní učitelé

Třída: 5. B
Konzultace: úterý vždy od 14:30 do 15:15
po předchozí domluvě
Mgr. Martin Korenčík
Třídní učitelé

Třída: 8. A
Umístění: Kabinet přírodopisu, 1. patro
Konzultace: úterý 12:50 - 13:35 (po předchozí domluvě)
Martin Korenčík
Martina Loulová
Třídní učitelé

Třída: 2. B
Mgr. Gabriela Miltáková
Třídní učitelé

Třída: 2. A
Mgr. Marie Nováková
Třídní učitelé

Třída: 7. A
Konzultace: pátek 7:00 - 7:45
Mgr. Kateřina Novotná
Třídní učitelé

Třída: 1. D
Umístění: kabinet 2. patro
Konzultace: po předchozí telefonické domluvě
ve čtvrtky odpoledne 13 - 14h
Kateřina Novotná
Mgr. Jana Pavlíčková
Třídní učitelé

Třída: 1. A
Mgr. Věra Prokopová
Třídní učitelé

Třída: 5. A
Konzultace: středa 7:00 - 7:45
PaedDr. Alena Raková
Třídní učitelé

Třída: 5. C
Mgr. Jarmila Rambousková
Třídní učitelé

Třída: 4. D
Umístění: jarmila.rambouskova
Konzultace: čtvrtek 13.30 - 14.30 po předchozí domluvě, v případě potřeby je možno domluvit i konzultaci v jiný den
Mgr. Marcela Schneiberková
Třídní učitelé

Třída: 1. C
Marcela Schneiberková
Mgr. Kateřina Škořepová
Třídní učitelé

Třída: 2. D
Konzultace: čtvrtek 13.30 - 14.30 po předchozí domluvě, v případě potřeby je možno domluvit i konzultaci v jiný den
Kateřina Škořepová
Mgr. Petra Šmoková
Třídní učitelé

Třída: 4. C
Konzultace: úterý 13:35 - 14:35
Mgr. Soňa Steklá
Třídní učitelé

Třída: 4. B
Konzultace: úterý 12:45 - 13:30
Mgr. Rastislav Švec
Třídní učitelé

Třída: 7. B
Konzultace: středa 15:30 - 16:15
Rastislav Švec
Mgr. Zuzana Tesárková
Třídní učitelé

Třída: 9. B
Konzultace: lichý týden PO 13:30 - 14:15 (přednost mají žáci)
sudý týden ÚT 12:45 - 13:30



Jaroslava Vacková
Třídní učitelé

Netřídní učitelé

Mgr. Jan Gerhardt
Netřídní učitelé

Konzultace: pátek 7:15 - 8:00
Mgr. Tomáš Jordán
Netřídní učitelé

Mgr. Nikolaj Kirakosjan
Netřídní učitelé

Mgr. Tomáš Kubalík
Netřídní učitelé

Konzultace: čtvrtek 7:30 - 8:00
Iva Prior
Netřídní učitelé

Konzultace: pondělí 7:15 - 8:00
Mgr. Jarmila Stejskalová
Netřídní učitelé

Jana Štrbáková
Netřídní učitelé

Konzultace: úterý 12:35 - 13:35
Mgr. Adriana Tesařová
Netřídní učitelé, asistenti pedagogů

Mgr. Lenka Turoňová
Netřídní učitelé

Konzultace: čtvrtek 7:15 - 8:00

Párový učitel

Kateřina Soběslavská
Párový učitel

Asistenti pedagogů

Renata Jančarová
Asistenti pedagogů, Školní družina

+420734255946

Mgr. Adéla Rambousková
Asistenti pedagogů, Netřídní učitelé

Rostislava Šiková
Asistenti pedagogů

Mgr. Alena Strnadová
Asistenti pedagogů
Kateřina Strnadová
Asistenti pedagogů, Školní družina

+420735174912

Mgr. Miroslav Švarc
Asistenti pedagogů, Netřídní učitelé

Konzultace: středa 14:35 - 15:20
Doplňková funkce: Netřídní učitelé
Mgr. Stanislava Svítilová
Asistenti pedagogů

Mgr. Jitka Svobodová
Asistenti pedagogů
Martina Zaňáková, DiS
Asistenti pedagogů

Školní družina

Romana Bílková
Školní družina

Bc. Lenka Friedlová
Školní družina

+420734256733

Božena Horká
Školní družina

+420734255945

Eva Jiskrová
Školní družina

Karolína Knoppová
Školní družina

+420734259150

Jana Lejčková
Školní družina

+420734255944

Jitka Sajfrtová
Školní družina

+420734258027

Lenka Žůrková
Školní družina

+420734256747

Kalendář

Úterý, 24.4., svátek má Jiří
duben 2018
po út st čt so ne
26 27 28 29 30 31 1

Ne - 1.4.2018

Velikonoční prázdniny

2

Po - 2.4.2018

Velikonoční prázdniny

3 4 5 6 7 8
9

Po - 9.4.2018

Zápis do 1. tříd

14:00 - 18:00 (Ve škole, Web)

10

Út - 10.4.2018

Zápis do 1. tříd

14:00 - 17:00 (Ve škole, Web)

11 12

Čt - 12.4.2018

Přijímací zkoušky na čtyřleté obory SŠ - I. kolo

(Ve škole, Web)

13

Pá - 13.4.2018

Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia - I. kolo

(Ve škole, Web)

14 15
16

Po - 16.4.2018

Přijímací zkoušky na čtyřleté obory SŠ - II. kolo

(Ve škole, Web)

17

Út - 17.4.2018

Přijímací zkoušky na víceletá gymnázia - II. kolo

(Ve škole, Web)

18 19 20

Pá - 20.4.2018

Projektový den

(Ve škole, Web)

21 22
23 24 25 26 27 28 29
30

Po - 30.4.2018

Ředitelské volno

(O škole, Web)

1 2 3 4 5 6

Nejbližší akce školy

Pondělí 30.4.
Ředitelské volno

Úterý 1.5.
Státní svátek

Pondělí 7.5.
Ředitelské volno

Úterý 8.5.
Státní svátek

Pondělí 14.5.
Škola v přírodě 6.A
Růžená u Milevska
Škola v přírodě 8.A, 8.B
Pecka u Nové Paky
Škola v přírodě 9.A, 9.B

Úterý 15.5.
Škola v přírodě 6.A
Růžená u Milevska
Škola v přírodě 8.A, 8.B
Pecka u Nové Paky
Škola v přírodě 9.A, 9.B

Středa 16.5.
Škola v přírodě 6.A
Růžená u Milevska
Škola v přírodě 8.A, 8.B
Pecka u Nové Paky
Škola v přírodě 9.A, 9.B

Čtvrtek 17.5.
Škola v přírodě 6.A
Růžená u Milevska
Škola v přírodě 8.A, 8.B
Pecka u Nové Paky
Škola v přírodě 9.A, 9.B

Pátek 18.5.
Škola v přírodě 6.A
Růžená u Milevska
Škola v přírodě 8.A, 8.B
Pecka u Nové Paky
Škola v přírodě 9.A, 9.B

Termíny prázdnin a svátků

4. 9. zahájení školního roku
28. 9. státní svátek
26. - 27. 10. podzimní prázdniny
17. 11. státní svátek
23. 12. - 2. 1. vánoční prázdniny
2. 2. pololetní prázdniny
12. - 16. 2. jarní prázdniny
29. 3. - 2. 4. velikonoční prázdniny
1. 5. státní svátek
8. 5.  státní svátek
29. 6. ukončení školního roku
2. 7. - 31. 8. hlavní prázdniny