Rozdělení oddělení školní družiny

BUDOVA ŠD  přízemí    1.oddělení  - 1.A, část 1.C                                     

                                          vychovatelka -  Romana Bílková  tel.č. 734259150

 

                                          2.oddělení -  1.B, část 1.C

                                          vychovatelka  -  Věra Pekárková  tel.č. 734313816

 

                        1.patro      3.oddělení -  1.D                                       

                                          vychovatelka  -  Jitka Sajfrtová     tel.č.  734258027

 

                                           4.oddělení -  1.E, část 1.C

                                           vychovatelka  - Bc.Lenka Friedlová  tel.č. 734256733

                                           

                                           5.oddělení -  1.F, část 1.C

                                           vychovatelka -  Božena Horká       tel. č. 734255945

 

                  

 

 

NOVÁ BUDOVA ZŠ

 

                          

                          1.patro   10.oddělení  3.A, 4. tř.                                        

                                          vychovatelka – Jolana Kudláčková tel.č.7342559

 

                                         11.oddělení  3.B, 4.tř

                                          vychovatelka – Martina Hlačinová tel.č. 735174912

 

                                          12.oddělení 3.C, 4.tř

                                          vychovatelka – Barbora Strnadová tel.č. 739026790

 

                                          

                                      

 

                          2.patro    6.oddělení   2.B,0.A

                                           vychovatelka – Karolína Knoppová tel.č. 603273085

 

                                          7.oddělení  2.A, 0.A

                                           vychovatelka – Lenka Žůrková tel.č. 734256747

 

                                          8.oddělení   2.C, 4.tř.

                                          vychovatelka – Eva Jiskrová tel.č. 603293944

 

                                          9. oddělení 2.D, 4.tř.

                                          vychovatelka – Jana Lejčková tel.č. 734255944

 

                                          13.oddělení   3.D, 4.tř.

                                          vychovatelka -  Kristina Janáková tel.č. 739037283

Příspěvek

Publikován: 2.9.2019

Vytvořil(a): Veronika Boussag

Kalendář

Středa, 20.11., svátek má Nikola
listopad 2019
po út st čt so ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5

Út - 5.11.2019

Setkání třídních důvěrníků

6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Nejbližší akce školy

Úterý 3.12.

Termíny prázdnin a svátků

1. pololetí: 02.09.2019 - 30.01.2020

2. pololetí: 01.02.2020 - 30.06.2020

Prázdniny 

Podzimní prázdniny: 29.10.2019 - 30.10.2019

Vánoční prázdniny: 23.12.2019 - 03.01.2020

Pololetní prázdniny: 31.01.2020

Jarní prázdniny: 24.02.2020 - 01.03.2020

Velikonoční prázdniny: 09.04.2020 - 10.04.2020

Hlavní prázdniny: 01.07.2020 - 31.08.2020

Pedagogické rady

Zahájení školního roku 2019/2020: 02.09.2019

1. čtvrtletí: 14.11.2019

1. pololetí: 23.01.2020

3. čtvrtletí: 23.03.2020

2. pololetí: 22.06.2020

Ukončení školního roku 2019/2020: 26.06.2020

Vysvědčení

1. pololetí: 30.01.2020

2. pololetí: 26.06.2020

Třídní schůzky

První třídy: 02.09.2019

Třídní schůzky č.1 (17.00 - 19.30 h.): 12.09.2019

Třídní schůzky č.2 (17.00 - 19.30 h.): 14.11.2019

Třídní schůzky č.3 (17.00 - 19.30 h.): 23.03.2020

Další akce

Škola v přírodě: 15.06. - 19.06.2020