Příměstský SPORTOVNÍ TÁBOR ZŠ Kbely

Publikováno: 3. 6. 2020

NEPŘEHLÉDNĚTE!

Máme pro vás poslední volná místa na PŘÍMĚSTSKÉM SPORTOVNÍM TÁBOŘE v termínu 17. - 21. 8. 2020.

aktualizováno: 3. 8. 2020

Vážení rodiče, milé děti,

prázdniny jsou v plném proudu a mnozí z vás již jistě plánují aktivity, na které si děti uchovají pěkné vzpomínky, naváží při nich nová přátelství a kvalitně vyplní čas volných dnů letních prázdnin.

A protože víme, že najít takový program není v této době nejjednodušší, rozhodli jsme se pro děti ve věku od 5 do 11 let připravit PŘÍMĚSTSKÝ SPORTOVNÍ TÁBOR ZÁKLADNÍ ŠKOLY PRAHA - KBELY.

Mají vaše děti rády sportovní hry,
soutěže, tenis, stolní tenis, florbal, inline bruslení, ringo,
kin-ball, deskové hry nebo rády překovávají horolezeckou stěnu?

Odpověděli jste u jedné ze sportovních aktivit v otázce ANO? Tak PRÁVĚ PRO VAŠE DĚTI JE PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR ZŠ KBELY TOU SPRÁVNOU VOLBOU.

Přihlásit se můžete prostřednictvím emailové adresy tabor.kbely@seznam.cz, online formuláře po kliknutí na ikonu "přihláška" výše, nebo po načtění QR kódu.