DÁVAT A ROZDÁVAT RADOST DRUHÝM

Publikováno: 16. 3. 2020

Vše začalo společným setkáním rodičů a dětí z 2. B v polovině listopadu roku 2019. Pod našima rukama vznikaly krásné svícny, věnce, drobné vánoční předměty. Rodiče s dětmi doma napekli cukroví, nechyběly perníčky, které jsme při projektovém dnu ozdobili a den jarmarku vše prodali. Děti se po vydařeném jarmarku, kde zažily pocit úspěchu a štěstí, rozhodly, že určitou částku věnují na dárky pro děti, které nemohou týt o Vánocích doma. Volba padla na FN Motol. V den Tří králů 6.1.2020, kdy končily Vánoce, jsme se s maminkami dětí 2. B vypravili do FN Motol na Kliniku dětské hematologie a onkologie UK 2. LF. Dárky v hodnotě necelých 10.000,-Kč převzal herní terapeut M. Pavliček, Dis.

Děti pochopily, co znamená myslet na druhé. Pocítily, jak je hezké, když mohou udělat radost tam, kde je bolest a trápeni. Všem přejeme jen a jen zdraví! Děkuji Vám, kteří jste se na přípravách i organizaci podíleli! Děkuji celé 2. B!

Vaše Jana Březinová