Pomáháme on-line

Publikováno: 6. 4. 2020
Dobrovolnická iniciativa Pomáháme on-line vznikla jako reakce na situaci uzavření škol v důsledku pandemie Covid19. Má za cíl pomoci studentům a jejich rodičům, kteří v současné situaci společně řeší problémy spojené s výukou na dálku. Prostřednictvím videohovoru mohou studenti s lektory probrat vše, čemu ve školou zadaných úkolech nerozumí.

*po kliknutí na obrázek budete přesměrováni na web www.pomahameonline.cz

Projekt vznikl v rámci vzdělávací platformy Výuková agentura. Od roku 2011, kdy jsme společnost zakládali, jsme se z malé agentury na doučování rozrostli do současné podoby, kdy v naší nabídce kromě doučování můžete najít i jazykové kurzy.

Během uplynulých let jsme odučili tisíce hodin pro stovky zákazníků a mnoha studentům pomohli na jejich cestě za vyšším vzděláním. Věříme, že díky našemu pozitivnímu a osobnímu přístupu, kteří naši zákazníci oceňují, tak budeme moci činit i nadále.