Jste skvělí! Společně pomáháme lidem zasaženým válkou na Ukrajině

Publikováno: 4. 3. 2022
Vážení a milí, jste skvělí! 1. března jsme oznámili, že uspořádáme organizovanou sbírku trvanlivých potravin a věcí pro ty, které zasáhla válka na Ukrajině. Uplynylo několik málo dní a první balíčky plné potřeb již dorazily. To je skvělé! Ještě celý týden, až do 11. března, můžete nosit produkty, které jsou nyní nejvíce potřeba:

?? ?? přílohy: rýže, pohanka, čočka
?? ?? masové a další trvanlivé konzervy
?? ?? kojenecké výživy
?? ?? pleny
?? ?? mycí a prací prostředky

Všechny donesené produkty předáme potravinové bance v Letňanech, která dále zajistí jejich distribuci potřebným. Ještě jednou děkujeme a moc si vážíme toho, že se nebojíte pomáhat. Za to máte naše velké díky. ?

To, co se děje kolem nás, aktivně vnímají i děti. Učitelé s nimi o situaci mluví, když padne dotaz, nebojí se na toto téma zavést diskuzi. Žáci vyjadřují své pocity i pomocí výkresů a výzdoby. Někteří z nich se rozhodli svou výzdobou napřímo podpořit své ukrajinské spolužáky, kteří naši školu navštěvují. Taková podpora je ze strany žáků nádherná. ? Podívejte se sami, jak se děti se současným děním ve světě vypořádávají.
Jste skvělí! Společně pomáháme lidem zasaženým válkou na Ukrajině

Autor ručně malovaného obrazu: Petr Šeda