NOVINKA WhatsApp WEB | chat podpora pro žáky 4. C

Publikováno: 20. 3. 2020

HURÁ, pomalu, ale jistě. Krok po krůčku k online výuce.. V případě, že potřebuješ poradit, pozdravit spolužáky či učitele .. WhatsApp WEB zprostředkovává komunikaci s panem učitelem Petrem Šedou a paní učitelkou Kateřinou Domnosilovou > prostřednictvím telefonního čísla a počítače. Aktivní čas podpory: pondělí až pátek od 9 do 13 h. Když napíšeš mimo tento čas, odpovíme hned  >jak to bude možné<

Aplikaci můžeš využít na jakémkoliv chytrém zařízení. Mobilní telefon, tablet, chytrá televize, notebook či stolní počítač > je jen na tobě, které zařízení ti vyhovuje!  BRZY SE I UVIDÍME, tak tedy naviděnou :)

NOVINKA WhatsApp WEB | chat podpora pro žáky 4. C

Nainstaluj si appku WhatsApp, ulož číslo pro CHAT +420 731 223 093 a napiš nám. Přidáme tě do skupiny! Číslo slouží prozatím pouze k chatu žáků a učitelů třídy 4. C. Prosím respektujte prostor, který žákům dáváme prostřednictvím tohoto čísla a nezneužívejte jej. Hovory zde nebudou přijímany. Důvodem je integrace do PC a aktuální příprava video výuky přímo z této APKY.