ONLINE poradna školního psychologa

Publikováno: 18. 3. 2020

Jelikož, z nařízení vlády ČR, je momentálně škola uzavřena a žáci se vzdělávají doma. Rodiče i děti mají nyní možnost kontaktovat Školního psychologa prostřednictvím programu Skype, nebo FB Messenger.

Lze využít chat, zvukový hovor i videohovor, záleží na přání a potřebách klienta.

Tato služba je určena zejména pro kratkodobé poradenství, ale i stálým klientům. Konzultace jsou poskytovány pro rodiče a děti, v rámci Školního poradenského pracoviště, samozřejmě bezplatně. Určitě lze řešit témata, která přináší aktuální situace s omezením pohybu na veřejnosti, domácího vzdělávání dětí nebo budoucí nejistoty. Avšak záleží vždy na klietovi (rodiči, nebo dítěti) s jakou problematikou příjde.

Profil školního psychologa na ZŠ Praha-Kbely v aplikaci Skype lze nalézt pod e-mailovou adresou durchanek@skola-kbely.cz. Pokud využíváte spíše aplikaci od Facebooku, Messenger, můžete školního psychologa najít pod jménem Psychmíla Durchánek.

Před zahájením konverzace bude nutné ověření. Klientovi bude vždy položena určitá kontrolní otázka, aby byla ošetřena spojitost s naší školou. K tomuto kroku je přikročeno z důvodu bezpečnosti a anonymity komunikace.

Online konzultaci se školním psychologem si lze domluvit i na konkrétní čas předem, přes mailovou komunikaci. Poradna bude fungovat pouze v pracovní dny PO-PÁ.

Budeme se těšit na spojení.