O školní jídelně

Vážení strávníci,

jelikož personál naší kuchyně je početně oslaben v důsledku nemocí, oznamujeme vám,

že od středy dne 8.12.2021 bude vařeno pouze jedno jídlo.

Objednané obědy č. 2 jsou automaticky přesměrovány na oběd č.1.

Jídelníček na tento týden se nemění.

Dovolujeme si vám oznámit, že kuchyně bude v provozu do 22.12.2021.

Obědy pro cizí strávníky jsou odhlášeny v termínu od 20. do 22.12.2021.

Obědy je potřeba v uvedeném termínu přihlásit.

Vážení cizí strávníci,

dovoluji si Vás informovat o mimořádném opatření, které vydalo  Ministerstvo zdravotnictví  pro školy  s účinností od 1.11.2021.

Nově má naše školní jídelna povinnost kontrolovat O-N- T  cizích strávníků při vstupu do našich jídelen.

Systém O-N-T je způsob, jak může člověk prokázat, že splňuje požadavky pro vstup do zaměstnání, školy nebo provozovny služeb dle bodu I/16. Stojí na třech základních pilířích: očkování, testech a prodělaném onemocnění covid-19.

Prokazovat se nemusí  cizí strávníci, kteří použijí výdejové okénko.

Děkujeme za spolupráci.

Školní jídelny Základní školy Praha - Kbely  jsou právním subjektem zapsaným v rejstříku škol a školských zařízení. Obě naše jídelny, jak vhlavní, tak i v nové budově, nabízí příjemné a moderně vybavené prostředí, které jsme přizpůsobili i těm nejmenším žákům, kteří dochází do nultého, tedy přípravného ročníku.

Jídelna stravuje žáky základní školy a dále nabízí stravování také široké veřejnosti. Výběr denního menu ponecháváme zcela na žácích a jejich rodičích. Díky online systému e-jídelníček si tak mohou vybrat, na co mají aktuálně jejich mlsné jazýčky chuť :)  Ke každému jídlu je doplněk a výběr ze tří druhů nápojů. O kvalitní služby se starají dva týmy zaměstnanců dvou jídelen a kuchyní pod vedením paní Lenky Vlčkové, MBA.

Dovolujeme si vám oznámit, že došlo ke změně čísla bankovního účtu jídelny. Platby za stravné prosím posílejte na nové číslo účtu: 299943045/0300, které je od dnešního dne zveřejněno také v portálu e-jídelníček.

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace způsobené změnou čísla účtu.

Přijďte ochutnat

Přehled  výše záloh stravného v jednotlivých kategoriích platný od 1. 9. 2021:

1.kat.: 29,-Kč , záloha /měsíc 580,-Kč

2.kat.: 31,-Kč , záloha /měsíc 620,-Kč

3.kat.,:33,-Kč,  záloha /měsíc 660,-Kč

Provozní doba 6.00 - 14.30 h.

Výdej obědů pro žáky a zaměstnance školy

každý všední den 11.45 - 14.00 h.

Výdej obědů pro zákonné zástupce nemocných dětí

11:15 - 13:00 do vlastních NESKLENĚNÝCH nádob z výdejního okénka u školní jídelny.

Výdej obědů je možný v jídelně, kde se dítě stravuje

nová budova - 1.stupeň,

stará budova - 2.stupeň.

Lenka Vlčková, MBA

vedoucí školní jídelny

Email: jidelna@skola-kbely.cz

Číslo účtu ŠJ: 299943045 / 0300

Odhlašování, přehlášení a přihlášení oběda je možné pouze na stránkách e-jídelniček.cz

Čip je nastaven vždy na oběd č. 1 a obědy se rozepisují každý pracovní den po celý školní rok.

Přihlašovací údaje budou vydány vedoucí školní jídelny.

Odhlášení obědů :  do 07.00.hod aktuálního dne

Přihlášení obědů :  do 13.00.hod předcházejícího dne

Berte prosím na vědomí, že oběd, který nebude včas odhlášen, Vám bude účtován.

Vzhledem k provozním podmínkám školní jídelny prosím případné odhlášky týkající se posledního týdne před vánočními a hlavními prázdninami nahlásit nejpozději do středy týdne předcházejícího. Nezapomeňte , že čip je nastaven vždy na oběd č. 1 a obědy se rozepisují každý pracovní den po celý školní rok.

Nabídka obědů pro třetí osoby

ZŠ Praha - Kbely nabízí možnost stravování pro třetí osoby.

Cena oběda: 69 Kč

Výdej obědů pro třetí osoby

11:15 - 13:00 do vlastních NESKLENĚNÝCH nádob - výdejní okénko u školní jídelny hlavní budovy (z ulice Pelnářova)

11:15 - 13:00 možnost stravování ve školní jídelně hlavní budovy (vstup z ulice Albrechtická)

Oběd zahrnuje polévku, hlavní jídlo, salát (popř. dezert)

Bližší informace poskytuje vedoucí školní jídelny paní Lenka Vlčková, MBA.