O školní jídelně

Vážení strávníci,

dovoluji si Vás informovat, že školní kuchyně zůstává od 1.3.2021

nadále v provozu  a obědy je možné vyzvedávat do krabiček /skleněné nejsou dovoleny/ v kuchyni na staré budově / vstup: boční vchod do jídelny/

v níže uvedených časech:

Výdej :  11.00. – 13.30.hodin

Vařit budeme pouze  jeden oběd, a to oběd č. 1.

Obědy zůstávají přihlášené  v systému po celou dobu opatření, pokud nebudete mít zájem o vyzvedávání obědů je potřeba obědy odhlásit.

Krátkodobé zrušení obědů: e-jidelnicek.cz nebo dlouhodobě : u vedoucí školní jídelny , emailem na jidelna@skola-kbely.cz.  Obědy je stále možné odhlašovat až do 07.00. hodin aktuálního dne.

Děkujeme mnohým z Vás za důvěru a podporu školních jídelen.

Školní jídelny Základní školy Praha - Kbely  jsou právním subjektem zapsaným v rejstříku škol a školských zařízení. Obě naše jídelny, jak v hlavní, tak i v nové budově, nabízí příjemné a moderně vybavené prostředí, které jsme přizpůsobili i těm nejmenším žákům, kteří dochází do nultého, tedy přípravného ročníku.

Jídelna stravuje žáky základní školy a dále nabízí stravování také široké veřejnosti. Výběr denního menu ponecháváme zcela na žácích a jejich rodičích. Díky online systému e-jídelníček si tak mohou vybrat, na co mají aktuálně jejich mlsné jazýčky chuť :)  Ke každému jídlu je doplněk a výběr ze tří druhů nápojů. O kvalitní služby se starají dva týmy zaměstnanců dvou jídelen a kuchyní pod vedením paní Lenky Vlčkové, MBA.

Přijďte ochutnat

Přehled  výše záloh stravného v jednotlivých kategoriích:

1. kategorie: 25,-Kč > záloha < měsíc 525,-Kč [do 10 let]

2. kategorie: 27,-Kč > záloha < měsíc 567,-Kč [od 10 let]

3. kategorie: 29,-Kč > záloha < měsíc 609,-Kč [od 14 let]

Lenka Vlčková, MBA

Provozní doba

6.00 - 14.30 h.

Výdej obědů pro žáky a zaměstnance školy

každý všední den 11.45 - 14.00 h.

Výdej obědů pro zákonné zástupce nemocných dětí

11:15 - 13:00 do vlastních NESKLENĚNÝCH nádob z výdejního okénka u školní jídelny.

Výdej obědů je možný v jídelně, kde se dítě stravuje

nová budova - 1.stupeň,

stará budova - 2.stupeň.

Lenka Vlčková, MBA

vedoucí školní jídelny

Email: jidelna@skola-kbely.cz

Číslo účtu ŠJ: 19 - 2000933379/0800

Odhlašování, přehlášení a přihlášení oběda je možné pouze na stránkách e-jídelniček.cz

Čip je nastaven vždy na oběd č. 1 a obědy se rozepisují každý pracovní den po celý školní rok.

Přihlašovací údaje budou vydány vedoucí školní jídelny.

Odhlášení obědů :  do 07.00.hod aktuálního dne

Přihlášení obědů :  do 13.00.hod předcházejícího dne

Berte prosím na vědomí, že oběd, který nebude včas odhlášen, Vám bude účtován.

Vzhledem k provozním podmínkám školní jídelny prosím případné odhlášky týkající se posledního týdne před vánočními a hlavními prázdninami nahlásit nejpozději do středy týdne předcházejícího. Nezapomeňte , že čip je nastaven vždy na oběd č. 1 a obědy se rozepisují každý pracovní den po celý školní rok.

Nabídka obědů pro třetí osoby

ZŠ Praha - Kbely nabízí možnost stravování pro třetí osoby.

Cena oběda: 69 Kč

Výdej obědů pro třetí osoby

11:15 - 13:00 do vlastních NESKLENĚNÝCH nádob - výdejní okénko u školní jídelny hlavní budovy (z ulice Pelnářova)

11:15 - 13:00 možnost stravování ve školní jídelně hlavní budovy (vstup z ulice Albrechtická)

Oběd zahrnuje polévku, hlavní jídlo, salát (popř. dezert)

Bližší informace poskytuje vedoucí školní jídelny paní Lenka Vlčková, MBA.