O školní jídelně

Výdej obědů pro třetí osoby

10:45 - 11:30 do vlastních NESKLENĚNÝCH nádob - výdejní okénko u školní jídelny hlavní budovy

Prosím berte na vědomí, že od 11:30 probíhá zároveň výdej dětem a může dojít ke zdržení vydávání obědů u okénka.

Děkuji za pochopení

Školní jídelny Základní školy Praha - Kbely  jsou právním subjektem zapsaným v rejstříku škol a školských zařízení. Obě naše jídelny, jak vhlavní, tak i v nové budově, nabízí příjemné a moderně vybavené prostředí, které jsme přizpůsobili i těm nejmenším žákům, kteří dochází do nultého, tedy přípravného ročníku.

Jídelna stravuje žáky základní školy a dále nabízí stravování také široké veřejnosti. Výběr denního menu ponecháváme zcela na žácích a jejich rodičích. Díky online systému e-jídelníček si tak mohou vybrat, na co mají aktuálně jejich mlsné jazýčky chuť :)  Ke každému jídlu je doplněk a výběr ze tří druhů nápojů. O kvalitní služby se starají dva týmy zaměstnanců dvou jídelen a kuchyní.

Strávníci mohou vybírat ze dvou připravovaných jídel.

Každé jídlo si mohou předem objednat pomocí objednávkového panelu, který se nachází v prostorách školní jídelny, nebo na https://www.e-jidelnicek.cz/

Pokud tak neučiní, mají všichni přihlášení automaticky navoleno menu č. 1.

Pokud objednávka jednoho druhu jídla /např. Menu č.2/ bude méně než 20 porcí - toto menu se nevaří a strávník dostává automaticky druh jídla, který se vaří /Menu č.1/.

Přijďte ochutnat

Přehled  výše záloh stravného v jednotlivých kategoriích.

Ceny od 1.4.2023 jsou stanoveny v jednotlivých kategoriích takto :

1.kat.: 35,-Kč , záloha /měsíc 770,-Kč

2.kat.: 37,-Kč , záloha /měsíc 814,-Kč

3.kat.,: 39,-Kč,  záloha /měsíc 858,-Kč

Provozní doba 6.00 - 14.30 h.

Výdej obědů pro žáky a zaměstnance školy

každý všední den 11.45 - 14.00 h.

Výdej obědů pro zákonné zástupce nemocných dětí

10:45 - 11:30 do vlastních NESKLENĚNÝCH nádob z výdejního okénka u školní jídelny.

Výdej obědů je možný v jídelně, kde se dítě stravuje

nová budova - 1.stupeň,

stará budova - 2.stupeň.

vedoucí školní jídelny

Email: jidelna@skola-kbely.cz

Číslo účtu ŠJ: 299943045 / 0300

Odhlašování, přehlášení a přihlášení oběda je možné pouze na stránkách e-jídelniček.cz

Čip je nastaven vždy na oběd č. 1 a obědy se rozepisují každý pracovní den po celý školní rok.

Přihlašovací údaje budou vydány vedoucí školní jídelny.

Odhlášení obědů :  do 13.00.hod předcházejíciho dne

Přihlášení obědů :  do 13.00.hod předcházejícího dne

Berte prosím na vědomí, že oběd, který nebude včas odhlášen, Vám bude účtován.

Vzhledem k provozním podmínkám školní jídelny prosím případné odhlášky týkající se posledního týdne před vánočními a hlavními prázdninami nahlásit nejpozději do středy týdne předcházejícího. Nezapomeňte , že čip je nastaven vždy na oběd č. 1 a obědy se rozepisují každý pracovní den po celý školní rok.

Nabídka obědů pro třetí osoby

ZŠ Praha - Kbely nabízí možnost stravování pro třetí osoby.

Cena oběda: 93 Kč

Výdej obědů pro třetí osoby

10:45 - 11:30 do vlastních NESKLENĚNÝCH nádob - výdejní okénko u školní jídelny hlavní budovy (z ulice Pelnářova)

10:45 - 13:00 možnost stravování ve školní jídelně hlavní budovy (vstup z ulice Albrechtická)

Oběd zahrnuje polévku, hlavní jídlo, salát (popř. dezert)

Bližší informace poskytuje vedoucí školní jídelny.