Kontakty

Ekonom školy

Ing. Romana Irlveková
Ekonom školy

+420286852209

Email 2:
Telefon 2: +420739054381

Ředitel

Mgr. Tomáš Hušek
Ředitel

+420777964592

Zástupce ředitele pro 1. stupeň

Mgr. Jana Drhová
Zástupce ředitele pro 1. stupeň, výchovný poradce

+420721319633

Třída: 3. A
Konzultace: úterý 16:00 - 17:00
Doplňková funkce: výchovný poradce

Zástupce ředitele pro 2. stupeň

Mgr. et Bc. Roman Möstl
Zástupce ředitele pro 2. stupeň

+420605462618

Zástupce ředitele

Bc. Veronika Fenclová
Zástupce ředitele

+420725776759

Konzultace: Pro rodiče: kdykoliv po předchozí telefonické domluvě
Pro žáky: kdykoliv po předchozí osobní domluvě
Veronika Fenclová

Vedoucí školní družiny

Věra Pekárková
Vedoucí školní družiny

+420286855062

Telefon 2: +420734313816

Jídelna

Bc. Radka Boháčová
Jídelna

+420286 857 566

Speciální pedagog

Mgr. Iveta Formánková
Speciální pedagog

Mgr. Aneta Wojnarová
Speciální pedagog

Školní metodik prevence

Mgr. Pavlína Hrdličková
Školní metodik prevence, třídní učitel, výchovný poradce

Třída: 9. A
Konzultace: úterý 14:00 - 15:00
Doplňková funkce: třídní učitel, výchovný poradce
Pavlína Hrdličková

Třídní učitelé

Bc. Veronika Boussag dipl. um.
Třídní učitelé

Třída: 5. D
Konzultace: středa 11:50 - 12:35, 14:30 - 15:30
Mgr. Jana Březinová
Třídní učitelé

Třída: 1. B
Mgr. Kateřina Bundilová
Třídní učitelé

Třída: 2. C
Konzultace: pondělí 12:30 - 14:00
Mgr. Anya Chalupová
Třídní učitelé

Třída: 8. B
Konzultace: úterý 15:20-16:05 nebo dle dohody
Anya Chalupová
Klára Havrdová
Třídní učitelé

Třída: 3. C
Mgr. Petra Hazlbauerová
Třídní učitelé

Třída: 6. B
Konzultace: pátek 13:10 - 13:55
Mgr. Irena Honsová
Třídní učitelé

Třída: 4. A
Konzultace: středa 12:45 - 14:20
Mgr. Lucie Kalčíková
Třídní učitelé

Třída: 3. D
Umístění: lucie.kalcikova
Konzultace: po předchozí domluvě čtvrtek, ale i jiný den
Mgr. Václava Kašková
Třídní učitelé

Třída: 6. A
Konzultace: úterý 14:35 - 15:20
Mgr. Bohumila Kohoutová
Třídní učitelé

Třída: 3. B
Mgr. Olga Konvalinková
Třídní učitelé

Třída: 5. B
Konzultace: úterý vždy od 14:30 do 15:15
po předchozí domluvě
Mgr. Martin Korenčík
Třídní učitelé

Třída: 8. A
Umístění: Kabinet přírodopisu, 1. patro
Konzultace: úterý 12:50 - 13:35 (po předchozí domluvě)
Martin Korenčík
Martina Loulová
Třídní učitelé

Třída: 2. B
Mgr. Gabriela Miltáková
Třídní učitelé

Třída: 2. A
Mgr. Marie Nováková
Třídní učitelé

Třída: 7. A
Konzultace: pátek 7:00 - 7:45
Mgr. Kateřina Novotná
Třídní učitelé

Třída: 1. D
Umístění: katerina.novotna
Konzultace: po předchozí telefonické domluvě
ve čtvrtky odpoledne 13 - 14h
Kateřina Novotná
Mgr. Jana Pavlíčková
Třídní učitelé

Třída: 1. A
Mgr. Věra Prokopová
Třídní učitelé

Třída: 5. A
Konzultace: středa 7:00 - 7:45
PaedDr. Alena Raková
Třídní učitelé

Třída: 5. C
Mgr. Jarmila Rambousková
Třídní učitelé

Třída: 4. D
Umístění: jarmila.rambouskova
Konzultace: čtvrtek 13.30 - 14.30 po předchozí domluvě, v případě potřeby je možno domluvit i konzultaci v jiný den
Mgr. Marcela Schneiberková
Třídní učitelé

Třída: 1. C
Marcela Schneiberková
Mgr. Kateřina Škořepová
Třídní učitelé

Třída: 2. D
Konzultace: čtvrtek 13.30 - 14.30 po předchozí domluvě, v případě potřeby je možno domluvit i konzultaci v jiný den
Kateřina Škořepová
Mgr. Petra Šmoková
Třídní učitelé

Třída: 4. C
Konzultace: úterý 13:35 - 14:35
Mgr. Soňa Steklá
Třídní učitelé

Třída: 4. B
Konzultace: úterý 12:45 - 13:30
Mgr. Rastislav Švec
Třídní učitelé

Třída: 7. B
Konzultace: středa 15:30 - 16:15
Rastislav Švec
Mgr. Zuzana Tesárková
Třídní učitelé

Třída: 9. B
Konzultace: lichý týden PO 13:30 - 14:15 (přednost mají žáci)
sudý týden ÚT 12:45 - 13:30



Jaroslava Vacková
Třídní učitelé

Netřídní učitelé

Mgr. Jan Gerhardt
Netřídní učitelé

Konzultace: pátek 7:15 - 8:00
Mgr. Tomáš Jordán
Netřídní učitelé

Mgr. Nikolaj Kirakosjan
Netřídní učitelé

Mgr. Tomáš Kubalík
Netřídní učitelé

Konzultace: čtvrtek 7:30 - 8:00
Iva Prior
Netřídní učitelé

Konzultace: pondělí 7:15 - 8:00
Jana Štrbáková
Netřídní učitelé

Konzultace: úterý 12:35 - 13:35
Mgr. Miroslav Švarc
Netřídní učitelé

Konzultace: středa 14:35 - 15:20
Mgr. Adriana Tesařová
Netřídní učitelé, asistenti pedagogů

Mgr. Lenka Turoňová
Netřídní učitelé

Konzultace: čtvrtek 7:15 - 8:00

Asistenti pedagogů

Renata Jančarová
Asistenti pedagogů, Školní družina

+420734255946

Adéla Rambousková
Asistenti pedagogů, Netřídní učitelé

Rostislava Šiková
Asistenti pedagogů

Mgr. Alena Strnadová
Asistenti pedagogů
Kateřina Strnadová
Asistenti pedagogů, Školní družina

+420735174912

Mgr. Stanislava Svítilová
Asistenti pedagogů

Mgr. Jitka Svobodová
Asistenti pedagogů

Školní družina

Romana Bílková
Školní družina

Bc. Lenka Friedlová
Školní družina

+420734256733

Božena Horká
Školní družina

+420734255945

Eva Jiskrová
Školní družina

Karolína Knoppová
Školní družina

+420734259150

Jana Lejčková
Školní družina

+420734255944

Jitka Sajfrtová
Školní družina

+420734258027

Lenka Žůrková
Školní družina

+420734256747

Kalendář

Pondělí, 22.1., svátek má Slavomír
leden 2018
po út st čt so ne
1

Po - 1.1.2018

Vánoční prázdniny

2

Út - 2.1.2018

Vánoční prázdniny

3 4 5 6 7
8

Po - 8.1.2018

Pololetní písemné práce

(Ve škole, Web)

6. - 9. třídy

český jazyk, matematika, anglický jazyk

9 10

St - 10.1.2018

Pololetní písemné práce

(Ve škole, Web)

6. - 9. třídy

český jazyk, matematika, anglický jazyk

11

Čt - 11.1.2018

Třídní schůzky

(O škole, Ve škole, Web)

Ročníkové práce

(Ve škole, Web)

Odevzdání rozpracované RP za 1. pololetí

9.A, 9.B

12

Pá - 12.1.2018

Pololetní písemné práce

(Ve škole, Web)

6. - 9. třídy

český jazyk, matematika, anglický jazyk

Zkrácené vyučování pro třídy z hlavní budovy školy

(Ve škole, Web)

13 14
15 16 17 18

Čt - 18.1.2018

Projektový den

(Ve škole, Web)

19 20 21
22 23 24 25

Čt - 25.1.2018

Pololetní pedagogická rada

(Ve škole, Web)

26 27 28
29 30 31

St - 31.1.2018

Pololetní vysvědčení

(Ve škole, Web)

1 2 3 4

Nejbližší akce školy

Čtvrtek 25.1.
Pololetní pedagogická rada

Středa 31.1.
Pololetní vysvědčení

Pátek 2.2.
Pololetní prázdniny

Pondělí 12.2.
Jarní prázdniny

Úterý 13.2.
Jarní prázdniny

Středa 14.2.
Jarní prázdniny

Čtvrtek 15.2.
Jarní prázdniny

Pátek 16.2.
Jarní prázdniny

Termíny prázdnin a svátků

4. 9. zahájení školního roku
28. 9. státní svátek
26. - 27. 10. podzimní prázdniny
17. 11. státní svátek
23. 12. - 2. 1. vánoční prázdniny
2. 2. pololetní prázdniny
12. - 16. 2. jarní prázdniny
29. 3. - 2. 4. velikonoční prázdniny
1. 5. státní svátek
8. 5.  státní svátek
29. 6. ukončení školního roku
2. 7. - 31. 8. hlavní prázdniny