14. března2024 - Den otevřených dveří

Publikováno: 4. 3. 2024

Vážení rodiče, milé děti,

srdečně vás zveme na Den otevřených dveří, který se bude konat ve čtvrtek 14. března 2024 v době od 16:30 do 19 hodin.

Je sice primárně určený pro děti a rodiče budoucích prvňáčků, ale smysl má i pro rodiče našich stávajících žáků. Přijďte se podívat, jak s dětmi pracujeme, co nabízíme na prvním a druhém stupni. Pomocníky nám budou naši nejstarší žáci a žákyně z devátých tříd, kteří budou podávat úvodní informace při vstupu, směrovat návštěvníky, komunikovat u projekce i na závěr rozdávat odměny.

A co všechno si budete moci během tohoto odpoledne ve škole prohlédnout? Připraveno bude celkem 7 stanovišť v nové budově a dalších 6 stanovišť v budově staré. Nechceme vše prozradit předem, tak jen přinášíme seznam těchto stanovišť:

Stanoviště nová budova

· Robotika

· Třída s programem Začít spolu

· Angličtina

· Němčina

· Školní družina

· Běžná první třída

· Tělocvik

Stanoviště stará budova

· Chemie/fyzika ("mokré pokusy")

· Fyzika 2 ("suché pokusy")

· Dějepis

· Přírodopis

· Hudebna

· Logopedna

· foto/videoprojekce

Na vaši návštěvu se těší pedagogičtí pracovníci školy i jejich pomocníci z řad našich žáků a žákyň, věříme, že ve škole strávíte příjemné odpoledne, nasajete atmosféru naší školy a získáte odpovědi na vaše případné otázky.

Vedení ZŠ Praha - Kbely