JAK URYCHLIT VYZVEDÁVÁNÍ PRVŇÁČKŮ A DRUHÁKŮ ZE ŠKOLY ČI ŠKOLNÍ DRUŽINY?

Publikováno: 19. 11. 2020

Vážení rodiče,

na základě včerejších zkušeností z prvního dne návratu nejmladších dětí do školy jsme se rozhodli přistoupit k menším úpravám:

JAK URYCHLIT VYZVEDÁVÁNÍ PRVŇÁČKŮ A DRUHÁKŮ ZE ŠKOLY ČI ŠKOLNÍ DRUŽINY?
  • VYZVEDÁVÁNÍ DĚTÍ PO OBĚDĚ (NEBO PO VYUČOVÁNÍ)

Od svých třídních učitelek jste obdrželi časový harmonogram, podle kterého se vaše děti v tomto období řídí. Pokud se chcete vyhnout dlouhému čekání (nebo naopak nepřijít pro dítě pozdě), připočtěte si ke konci vyučování 15 minut na oběd a v tu dobu přijďte ke škole. Pokud tedy například vyučování končí v 11,45 hodin, buďte před školou ve 12 hodin. Samozřejmě se jedná o orientační čas, ale o mnoho bychom se mýlit neměli.

 

  • VYZVEDÁVÁNÍ ZE ŠKOLNÍ DRUŽINY

Dnes odpoledne se před školou tvořila poměrně velká fronta čekajících rodičů. V rámci urychlení procesu vyzvedávání dětí si můžete zatelefonovat přímo „své paní vychovatelce“, která vaše dítě pošle do šatny a paní recepční již ohlídá, aby se každé dítě dostalo do správných rukou. Na školním webu jsou k dispozici kontakty na všechny vychovatelky školní družiny: https://www.skola-kbely.cz/web/kontakty#contact-position-20

 

Děkujeme vám všem za pochopení a spolupráci

Vedení ZŠ Praha - Kbely