Kbelská občanka Eva Haniaková se dostala do fotbalové síni slávy. Kbelské děti byly u toho

Publikováno: 31. 3. 2023

V sobotu 25. března probíhal zápas pražských "S". Na něj se děti ze školy v doprovodu učitele Michala Podgrabinského jako organizovaná školní skupina dostaly zdarma. Zápas měl ovšem ještě jeden velký význam - poprvé v historii byla mezi fotbalové osobnosti do Síně slávy uvedena žena. Tou je Eva Haniaková ze Kbel.

Naši žáci tak na místě přímo podpořili kbelskou fotbalistku, která v ženském fotbale reprezentovala republiku a později se věnovala trenérství mládeže jak na klubové, tak na reprezentační úrovni.

Touto cestou paní Haniakové gratulujeme a děkujeme, že se kariérně věnovala mládeži.