Mít srdce na správném místě

Publikováno: 24. 3. 2020

Dovolte nám touto cestou poděkovat kolegyním z družiny a paním učitelkám, které i v tomto pro mnohé z nás vyčerpávajícím období, myslí na zdraví našich žáků a šijí pro ně roušky.

Uvařit, vyprat, postarat se o rodinu, vytvořit přípravy v nové formě pro distanční vzdělávání, jít do práce nebo pracovat z domova, uklidit, nakoupit, učit se a vypracovat úkoly se svými dětmi/vnoučaty, opravit úkoly žáků a to vše s úsměvem. Nějak tak si představuji denní harmonogram většiny žen v těchto dnech.

Než však ulehnou do peřin, v čase, kdy ostatní míří do říše snů a odpočinku, usedají naše kolegyně k šicím strojům, jehlám, nitím a se srdcem na dlani se pouští do další práce. Tentokrát šijí roušky a to i pro ty nejmenší žáky z prvních tříd.

Mít srdce na správném místě

Smekáme před vámi milé kolegyně a z celého srdce děkujeme.

 

 

Roušky si mohou rodiče vyzvedávat od pondělí do pátku na recepci školy >> v čase od 8 do 13 h <<