Náš školní časopis KONEV vyhrál krajské kolo a míří do celorepublikového finále!

Publikováno: 25. 4. 2024
Už rok a půl u nás vychází školní časopis KONEV. Rozhodli jsme se změřit síly a otestovat ho v konkurenci s ostatními školními časopisy, abychom si ověřili, jak na tom jsme. Přihlásili jsme ho do soutěže ŠKOLNÍ ČASOPIS ROKU.
 
Náš školní časopis KONEV vyhrál krajské kolo a míří do celorepublikového finále!
? ? ? A jak to dopadlo? ? ? ? Výborně! ?
 
19. dubna jsme se dostavili do budovy VOŠ publicistiky na Praze 1, kde se uskutečnilo vyhlášení krajských kol. Konkrétně zde proběhlo vyhlášení Ústeckého kraje, Libereckého kraje, Středních Čech a Prahy. Náš časopis byl zařazen do kategorie školních časopisů základních škol pro I. a II. stupeň a získal 1. místo. Postupujeme tak do celorepublikového finále.
 
Cenu přebírali redaktorky Adéla Burianová, Rozálie Kubešová a Julie Švecová s "vrchním šéfredaktorem" učitelem Dušanem Hrazdírou. Děkujeme a ve finále držíme palce!