PODCAST KBELY | Brantice

Publikováno: 25. 6. 2026

Koncem května navštívili brantičtí čtvrťáci se svými učitelkami Kbely a naši školu, při té příležitosti jsme je trochu vyzpovídali. Jak se jim u nás líbilo? Co je zaujalo? A jak dnes jejich škola funguje po povodni? ? Poslechněte si nový díl plný autentických dojmů našich hostů.

Brantickou školu v roce 2024 zasáhla ničivá povodeň, která zcela zničila jejich budovu. My ve Kbelích jsme nezůstali stranou ,na vánočním jarmarku jsme společně vybrali téměř 40 000 Kč na pomoc škole. Vzniklo i nové přátelství mezi našimi žáky.

V roce 2025 se naši kluci a holky vydali do Brantic na severní Moravě. A letos to bylo naopak: k nám do Kbel přijeli brantičtí čtvrťáci spolu se svými učitelkami. Připravili jsme pro ně pestrý program plný aktivit, poznávání a společného času.

Podcast si také můžete spustit na SPOTIFY:

https://open.spotify.com/episode/3ebJ05IO7m7GAf309eF9g9 ⇐