Škola zažila pořádnou halloweenskou jízdu

Publikováno: 31. 10. 2022

V pondělí 31. října přišli žáci a zaměstnanci školy do nádherně strašidelného prostředí. Prostory obou budov se rozzářily nejen díky speciální halloweenské výzdobě, ale především díky maskám a ozdobám, ve kterých žáci všech ročníků a zaměstnanci školy dorazili. Že si dali všichni záležet, můžete vidět z níže přiložených fotografií a videa.

V průběhu prvních dvou vyučovacích hodin došlo na hodnocení masek, kterého se ujali organizátoři, tedy žáci devátých tříd. Tímto jim děkujeme za skvěle zvládnutou organizaci akce.

O velké přestávce se všechny třídy přesunuly do sportovní haly, kde proběhl rej masek. A i na krátkou diskotéku došlo. :-) Následně deváťáci vyhlásili z každého ročníku tři nejlepší masky. K překvapení přítomných pedagogů došlo i na hodnocení masek učitelů. Vyvrcholením celé akce byl speciální halloweenský oběd.

Halloweenský den si všichni užili, děti ale i zaměstnanci školy si odnesli domů nové školní zážitky.