Studentské průkazy ISIC na naší škole

Publikováno: 15. 3. 2023

Vážení rodiče, vážení žáci, vážené kolegyně a kolegové,

rádi bychom Vás informovali, že naše škola vydává svým žákům, pedagogickým i nepedagogickým pracovníkům mezinárodní studentské průkazy ISIC, ITIC & ALIVE. Tyto průkazy jsou především identifikačním dokladem, který potvrzuje studium nebo zaměstnání na naší škole, ale rovněž funguje jako mezinárodně uznávaný doklad, akceptovaný ve 130 zemích světa (včetně všech členských zemí EU), a také jako průkaz využitelný pro tisíce různých slev a výhod v ČR. ISIC, ITIC & ALIVE jsou také neocenitelnou pomůckou při cestování – v zahraničí uznávanou na více než sto dvaceti pěti tisících místech.

Co přináší ISIC, ITIC & ALIVE?

• Platnost ve 130 zemích světa, více než 125.000 slev po celém světě.
  • Slevy a výhody v dopravě: státem dotovaná sleva na jízdné ve vlacích a autobusech po celé ČR, MHD nejen v krajských městech.
  • Možnost zřízení speciálního celoroční cestovní pojištění UNIQA.
  • Slevy na více než 2.000 místech v ČR:
    • při nákupech, stravování a vzdělávání, v internetových obchodech, viz www.isic.cz ,
    • na vstupném na festivaly, akce, do dětských klubů,
    • na permanentky v lyžařských areálech,
    • speciální studentský mobilní tarify,
    • při cestování – letenky, autobusové a vlakové jízdenky,
    • na vstupném do světově proslulých kulturně-historických památek,
    • při ubytování v hotelech, kempech a ubytovnách,

Jak si ISIC, ITIC & ALIVE objednat?

Zažádat o vydání průkazů můžete přes třídní učitele. Ti informaci předají zástupci ředitelky školy Petrovi Šedovi, který řeší agendu ISIC na naší škole.

Poplatek bude vybírán při pořizování fotografie.

Hotový průkaz Vám bude vydán do 14 dní od potvrzení objednávky.