TŘÍDNÍ E-JARMARKY | Abeceda peněz

Publikováno: 6. 6. 2022

Někteří z vás zaznamenali, že čtvrté třídy prochází inovativní výukou finanční matematiky. Díky tomu, že se naše škola zapojila do projektu České spořitelny, mají nyní čtvrťáci možnost vytvořit svůj vlastní e-shop na e-jarmarku! Třídy 4.B, 4.D již jarmarky realizovaly & tak se již nyní můžete těšit na jarmarky 4.A, 4.C.

Představujeme JF King třídy 4.A:

Učíme se hospodařit s penězi, a tak z výdělku nejdříve musíme vrátit vstupní kapitál. Co vyděláme navíc, si užijeme na škole v přírodě. Uděláme si výlet do Liberce, navštívíme zoologickou a botanickou zahradu a část výdělku věnujeme na charitu.

 

Pro rezervaci našich výrobků

klikněte zde

 

Zarezervujte si naše výrobky a vyzvedněte si je na adrese Albrechtická 732/1, Praha, 19700 (vchod ze staré budovy - altán před školou).