VĚDOMOSTNÍ BĚH naší Základní školy Praha - Kbely

Publikováno: 23. 3. 2021

Milí žáci, milí rodiče,

máme pro Vás k dispozici hru: VĚDOMOSTNÍ BĚH (trasu s pohybovými úkoly a otázkami všeobecných vědomostí) ze Kbel do Satalic, kterou vytvořil tým učitelů naší ZŠ.

Náležitosti s sebou nezbytné:
  • sportovní oblečení
  • batůžek se svačinou a pitím
  • poznámkový blok (papír) a psací potřeby (stačí tužka, propiska)
  • DOBROU NÁLADU J

Hru je možné plnit dvojím způsobem, výběr závisí zcela na Vás:

Vydáte se dle mapy, kdy na jednotlivých stanovištích naleznete zavěšené úlohy k ověření vaší fyzické a pohybové zdatnosti a zároveň vědomostní otázky rozřazené dle obtížnosti podle jednotlivých ročníků.

Využijete aplikaci Hunter Games v mobilním telefonu (vhodná pro uživatele operačních systémů iOS i Android) a budete se řídit jejími pokyny.

Stačí, když kliknete na toto logo:

Následně zvolíte koupi hry dle ročníku, který navštěvujete. Hra stojí 0,- Kč.
Koupí této hry za 0,-Kč se následně řiďte pokyny z emailu, který Vám chvíli po nákupu přijde.
Po stažení aplikace Hunter Games pomocí "+" přidáte hru, zadáte KÓD, který si zkopírujete z emailu a můžete vyrazit!

Do názvu hráče/týmu pište svá jména i třídu, ať ve výsledkové tabulce vidíme, kdo si jak vedl.

Hra zůstane aktivní minimálně do 30. 4. 2021

Každý zúčastněný dostane velkou jedničku z TV a případně dalších předmětů (fyzika, zeměpis, přírodopis), ale největší odměnou pro každého bude, že udělá něco pro své zdraví ?

Tým učitelů Vám přeje hodně zdaru a hezké počasí ☀️

Přiložené soubory ke stažení