Vítězství ve 3. finálovém krajském kole turnaje McDonald’s CUP

Publikováno: 17. 5. 2023

Žáci naší ZŠ Kbely se v úterý 16.5.2023 účastnili 3. finálového krajského kola turnaje McDonald’s CUP ve fotbale, z kterého postupoval jen vítěz na celostátní finále v Uherském Hradišti. Ačkoliv na nich byla zpočátku vidět nervozita, rozehráli se během turnaje k vynikajícím výkonům, které korunovali ve finále vítězstvím nad do té doby suverénně nejlepším týmem turnaje ZŠ Radlická, za který hráli fotbalisté Sparty i Slavie. Po skvělém a takticky vyspělém výkonu se jim podařilo zvítězit 2:0 a postoupit mezi nejlepších 16 škol z celé republiky na závěrečný turnaj. Po vynikajícím umístění naší školy na turnajích v basketbale a ve štafetovém poháru, je tento úspěch dalším důkazem, že úsilí a snaha našich učitelů tělocviku přináší ovoce v podobě pohárů a umístění mezi nejlepšími školami v celé republice.

Vítězství ve 3. finálovém krajském kole turnaje McDonald’s CUP

GRATULUJEME!

Novinářskou reportáž Deníku z turnaje, včetně bohaté obrazové galerie, najdete zde: Pražský McDonald´s Cup: Do celostátního finále postupují Kbely - Pražský deník (denik.cz)