ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE: Staň se spoluautorem školního KALENDÁŘE 2021

Publikováno: 16. 12. 2020

Výtvarná soutěž se těšila velké oblibě u žáků všech ročníků. Autoři svými pracemi zaujali natolik, že namísto 12 - vybrala porota hned 27 uměleckých děl žáků naší školy. Ti se tak stali nejen VÝHERCI 1. ROČNÍKU CELOŠKOLNÍ SOUTĚŽE, ale především spoluautory historicky prvního ŠKOLNÍHO KALENDÁŘE pro rok 2021 naší Základní školy Praha - Kbely.

Seznamte se s 27 výherci a jejich díly:

Pochvala a gratulace patří všem, kteří se soutěže zúčastnili.

A JAKÁ BY TO BYLA SOUTĚŽ BEZ VÝHRY? Všem 27 výhercům bude v brzké době předám tento jedinečný kalendář přímo z rukou ředitele naší školy.

NEVÁHEJTE A OBJEDNEJTE SI ŠKOLNÍ KALENDÁŘ 2021 o velikosti A3 za bezkonkurenčních 60,-kč prostřednictvím emailu raibrova@skola-kbely.cz. Do předmětu uveďte: Objednávám školní kalendář 2021, v textu poté nezapomeňte uvést počet kusů a kontakt, na který vám zašleme informaci s datem pro vyzvednutí na recepci školy.

Přiložené soubory ke stažení