Pozvánka do skleníku Fata Morgana na výstavu tropických motýlů

Publikováno: 10. 5. 2021

Motýli - jedovatá krása

28. 5. - 11. 7. 2021

Letos se výstava zaměří na tajuplné stránky života motýlů. Dozvíte se, jací motýli jsou jedovatí, jak se jed dostává z rostliny přes housenku až do motýla. Jak motýli hledají potravu pro sebe i pro housenky a co všechno dospělci jedí. Proč se lesknou křídla některých motýlů. Jak se poznají ti správní partneři. Život motýlů je zkrátka plný překvapení!

Individuální návštěvníci skleníku - důležité upozornění

Vzhledem k epidemiologické situaci a omezené kapacitě skleníku doporučujeme ve všední dny návštěvu především v odpoledních hodinách.
Dopoledne je přednostně vyhrazené pro návštěvy školních kolektivů a jiných organizovaných skupin s rezervovaným termínem.

Školní kolektivy a organizované skupiny - důležité upozornění

Vzhledem k epidemiologické situaci a omezené kapacitě skleníku je pro skupiny nutná rezervace na samostatnou návštěvu i prohlídku s průvodcem. Bez rezervace prohlídka nebude možná.

Objednávací formulář naleznete zde.

V průběhu prohlídky je nutné, aby každý účastník programu měl nasazenou roušku/respirátor.
Z tohoto důvodu (vzhledem ke klimaticky náročným podmínkám ve skleníku) bude program s průvodcem trvat pouze 30 minut.

Cena programu bude 150,-/ skupinu