Ze školní družiny: první jarní výlety a spolupráce s Kbelským ateliérem

Publikováno: 5. 4. 2024
Děti mají za sebou první výlety s jarní tématikou. Prvňáci navštívili Zemědělské muzeum, kde se dozvěděli informace o zemědělství, rybolovu, myslivosti, ale i zajímavosti ze světové gastronomie. Starší žáci naopak navštívili Zoopark v Zelčíně, kde si užili odpoledne se zvířaty a mohli je i nakrmit. Oba výlety se velmi vydařily.
Ze školní družiny: první jarní výlety a spolupráce s Kbelským ateliérem

V letošním roce jsme také ve školní družině navázali spolupráci s Kbelským ateliérem. Třídy 2.A, 2.D, 3.A, 3.E část 3.C a čtvrté třídy již mají svojí lekci za sebou, na ostatní děti čeká malování v dalších dnech a týdnech. Jak se dětem tvoření pod vedením lektorky daří, můžete posoudit sami z přiložených fotografií.