Aktuální informace a opatření související s onemocněním Covid-19

Publikováno: 17. 9. 2020

Vážení rodiče, žáci a přátelé školy,

přinášíme vám aktuální informace o opatřeních, která byla dnes 17. 9. 2020, přijata v souvislosti s prvním výskytem onemocnění Covid-19 na naší škole.

Příslušný Odbor hygieny dětí a mladistvých po došetření dále rozšiřuje karanténu pro pedagogické pracovníky, kteří sdílejí kabinet s třídní učitelkou 2. F. Ta je společně se svými  žáky v karanténě od včerejšího dne.

Konkrétně se jedná o paní učitelky tříd 2.A, 2.B a 2.E. Všechna opatření byla přijata neprodleně po provedeném došetření Krajské hygienické stanice v Praze.

Ve zmíněných třídách nadále probíhá výuka, kterou vedou stálé pedagogické pracovníce. Zákonní zástupci žáků těchto tříd byli telefonicky kontaktováni.

Pro zajištění pokračující kvality výuky, budou přípravy jednotlivých předmětů  dále připravovány třídními učitelkami. Ty jsou prostřednictvím digitálních technologií propojeny se zatupujícími pedagogy.

Aktuální informace můžete nadále sledovat na internetových stránkách www.skola-kbely.cz

nebo na Facebooku https://facebook.com/skola.kbely.

Všem rodičům děkujeme za spolupráci.