Cvičme v rytme s Aničkou 2020

Publikováno: 24. 3. 2020

Ve zdravém těle zdravý duch. Jak samo o sobě říká jedno staré přísloví – ve zdravém těle je i zdravý duch. Jedná se o staré, nicméně stále pravdivé přísloví, podle kterého se řídí i naše vždy usměvavá paní učitelka Anička Rezková.

Nejen zdravá výživa, ale také pravidelný pohyb dodává našemu tělu sílu, tak neváhejte zapojit se do série našich cvičení a z pohodlí svých domovů rozhýbat celé Kbely.

 

Pomozte nám motivovat spolužáky, kamarády i sousedy a zašlete nám videa, jak s Aničkou cvičíte u vás doma. Videa jednou týdně společně s novou lekcí cvičení zveřejníme v aktualitách na stránkách naší základní školy a podpoříme tak pohyb i dobrou náladu.  Svá videa sdílejte prostřednictvím odkazu nebo zasílejte na email seda@skola-kbely.cz

*Pokud se vám videa nezobrazují, otevřete stránky v jiném internetovém prohlížeči.

PAMATUJETE? Cvičme v rytme 1984