Harmonogram pro nástup 9. tříd

Publikováno: 11. 5. 2020

Začínáme v úterý 12. května.

Třída 9. A je rozdělena do skupin 1 a 2. Jejich učitelé: ČJ - Marie Nováková, M - Petra Šmoková

V 8:45 se sejde skupina 1 před vchodem do staré budovy, kde si je vyzvedne Marie Nováková. Konec vyučování je plánován na 10:45.
V 8:50 se sejde skupina 2 ve venkovní učebně, kde na ně bude čekat Petra Šmoková. Konec vyučování je plánován na 10:50.

Třída 9.B je rozdělena do skupin 3 a 4. Jejich učitelé: ČJ - Martin Korenčík, M - Pavel Richter

V 9:00 se sejde skupina 3 před vchodem do staré budovy, kde si je vyzvedne Martin Korenčík. Konec vyučování je plánován na 11:00.
V 9:05 se sejde skupina 4 ve venkovní učebně, kde na ně bude čekat Pavel Richter. Konec vyučování je plánován na 11:05.

Žáci budou mít jednu hodinu českého jazyka  a jednu hodinu matematiky. Tyto hodiny budou zaměřeny na přípravu na přijímací zkoušky.
Harmonogram platí pro všechny výukové dny, které budou probíhat každý týden vždy v úterý a čtvrtek do odvolání.
Žák musí být vybaven 2 rouškami a sáčkem, který bude označen jeho jménem.