INFORMACE K ZAHÁJENÍ ŠKOLNÍHO ROKU 2022/2023

Publikováno: 30. 8. 2022

Vážení rodiče a milí žáci,

zahájení školního roku proběhne ve čtvrtek 1. září 2022 následovně:

Škola bude otevřena od 7:40 hodin, první den budou mít děti jen jednu vyučovací hodinu, nemusí mít tedy přezůvky ani svačinu. Jen upozorňujeme, že všechny děti mají automaticky přihlášené obědy již od 1. 9., pokud je nechtějí, je nutné je odhlásit. Naši noví žáci se musí ke stravování přihlásit a zakoupit si čip. Více informací naleznete v sekci školní jídelna: Základní škola Praha - Kbely | Školní jídelny (skola-kbely.cz)

Děti z druhých, třetích a částečně čtvrtých tříd naleznou své učebny v nové budově školy.

Druhé a třetí třídy a třídy 4. A a 4. D zůstávají ve svých učebnách, přibyde jen třída 2. E, která se z budovy školní družiny přesune do 2. patra do učebny č. 307.

4. - 9. třídy jsou umístěny na staré budově:

Přízemí:

4. B, 4. C, 4. E, 4. F, 5. C a 9. D

1. patro:

5. A, 5. B, 5. D, 6. D, 7. C, 7. D, 8. A, 8. A, 8. B a 8. D

2. patro:

6. A, 6. B, 6. C, 7. A, 7. B, 9. A, 9. B a 9. C

I na staré budově zůstaly třídám, které zde byly již v minulém školním roce, jejich učebny.

Přejeme všem pohodové zahájení školního roku

Vedení základní školy Praha – Kbely.