Logická olympiáda 2021

Publikováno: 9. 9. 2021

Milí rodiče,

už jste slyšeli o Logické olympiádě? Mensa ČR pořádá již 14. ročník této soutěže, ve které si mohou vaše děti ověřit své logické uvažování, pohotovost, představivost a rychlost úsudku.

Logická olympiáda je určena pro děti a mládež od předškolního věku až po středoškoláky. Podmínkou účasti je registrace každého účastníka na www.logickaolympiada.cz, kterou je možné provádět od 1. do 30. září 2021. Pozor - registraci je nutné provést i v případě, že se vaše dítě olympiády zúčastnilo v minulém roce/letech.

Samotná olympiáda potom probíhá vždy jeden týden v průběhu měsíce října (podle jednotlivých věkových kategorií). Základní kolo bude opět online – soutěžící se mohou připojit ve škole, doma, v knihovnách, zkrátka kdekoliv, kde je připojení k internetu. Krajská kola se uskuteční v pátek 5. listopadu 2021, a to prezenčně, pokud to epidemiologická situace dovolí. Nejúspěšnější řešitelé postoupí do celorepublikového finále, které se bude konat 29. listopadu 2021 v Míčovně Pražského hradu.

Více informací naleznete na www.logickaolympiada.cz, nebo v přiloženém souboru.

Budeme rádi, pokud se vaše děti rozhodnou do logické olympiády zapojit a všem účastníkům budeme držet palce.

Vedení ZŠ Praha - Kbely

Přiložené soubory ke stažení