Musíme si pomáhat! Žáci 4.B předali dárky Krajské hygienické stanici Praha sever

Publikováno: 30. 11. 2021

Dne 30. 11. 2021 měli žáci 4. ročníků strávit celý den v sousedním Německu. Tam pro ně třídní učitelé naplánovali návštěvu zámku Moritzburg, historické části Drážďan i tradičních vánočních trhů. Bohužel se mezi tím aktuální situace související s pandemií SARS-CoV-2 v Evropě natolik zhoršila, že výlet nebylo možné realizovat, a to nemluvě o tom, že s výjimkou 4.B se zbývající čtvrté třídy ocitly v uplynulých dnech v karanténě.

Když už se zdálo, že nezbývá než si povzdechnout a nějak jít zase dál, přišli žáci 4.B se svým třídním učitelem na myšlenku, jak si tento den užít, a navíc udělat radost těm, kteří v těchto dnech zažívají krušné chvíle.

Jistě si všichni pamatuje, že jsme v minulém roce s projektem Strom zdraví, podpořili lékaře a sestry FN Bulovka a lékaře našeho kbelského zdravotního střediska. Na koho jsme však zapomněli? Naši čtvrťáci na to přišli a s odhodláním se pustili do výroby dárků pro odborné referentky a referenty Krajské hygienické stanice Praha sever, se kterou naše škola intenzivně spolupracuje každý den již třetím rokem.

Také jste zvědaví, zda se podařilo chvályhodnou myšlenku našich žáků 4.B dotáhnout do zdárného konce? Nebudeme vás déle napínat a společně s přiloženými fotografiemi prozradíme, že jednoznačně ANO!

 

 

Dárky v podobě adventní výzdoby, obrázků, a dokonce i přání plných pozitivní energie našich žáků ještě tentýž den za Krajskou hygienickou stanici Praha sever převzala paní Ing. Lucie Kubátová - odborný rada oddělení hygieny dětí a mladistvých, se kterou naše základní škola za uplynulé tři roky intenzivně řeší záležitosti související s Covidem-19 a která si na nás za jakékoliv situace, v kteroukoliv denní dobu udělala čas, aby nám poradila a pomohla. Děkujeme.