Na Den dětí zažili žáci dvě milá překvapení

Publikováno: 1. 6. 2022
Vážení příznivci školy,

Den dětí, který se tradičně slaví 1. června, přinesl dvě překvapení. Žáci i zaměstnanci školy byli poprvé svědky prvního školního vysílání. Toho se za účasti velké pozornosti všech na staré budově, ve které vysílání probíhalo, zhostili žáci Johana Kubešová a Danny Kalous. Jsou to první odvážlivci a za to jim také patří jeden velký dík! :-)

Až do června poběží občasné studentské vysílání ve zkušebním režimu. Během něho se bude vysílání pilovat, zlepšovat, ale i časově "natahovat". Už teď víme, že se můžete těšit na některé novinky - písničky na přání se vzkazem, informace ze školy, rozhovory se žáky atp. Ve školním roce 2022/2023 bychom chtěli spustit plnohodnotné studentské vysílání.

Ale to není vše, co dnes žáci naší školy zažili. O velké přestávce na ně čekalo ještě jedno milé překvapení. Nanuk. Ten si děti samozřejmě, společně se studentským vysíláním, vychutnaly. :-) Tak všechno nejlepší, milé děti!