NOVĚ VE KBELÍCH | Antigenní testy na Covid 19

Publikováno: 18. 1. 2021

Milí rodiče, žáci a přátelé školy,

nově můžete podstoupit antigenní testování na onemocnění COVID 19 i ve Kbelích a to v prostorách ordinace ORL, MUDr. Jatela.

V současné době je ordinace pana doktora ve sportovní hale. Na test je nutno přijít na lačno, tudíž v ranních hodinách (okolo 8 h.). Testuje se ze slin a vše je hrazeno zdravotní pojišťovnou.

Objednání na vámi vybranou přesně stanovenou dobu prostřednictvím webové aplikace je zpoplatněno. Telefonické objednání na přesný čas není z provozních důvodů možné.

Od 4. 1. 2021, po dobu přestavby zdravotního střediska, je ORL ambulance dočasně přemístěna do přízemí nové sportovní haly ve Kbelích Toužimská 732/24i. (POZOR! Navigace podle Google map vás chybně zavede do Letňan!) Ordinace nadále i bez objednání.