Osmáci se účastnili krajského kola Odznaku všestrannosti Sazka Olympijského víceboje

Publikováno: 17. 5. 2023

Ve čtvrtek 11. května se na atletickém stadionu Atletického sportovního klubu Slavia Praha v Edenu uskutečnilo krajské kolo Odznaku všestrannosti Sazka Olympijského víceboje. Naši školu reprezentovali Jakub Matějka a David Holzer. Oba kluci absolvovali během náročného dopoledne celkem šest disciplín a vedli si velmi dobře.

Na krajské kolo do Edenu dorazilo celkem 224 dětí z Prahy 9, 10, 11, 12, 14, 15 a 20 a postupně soutěžili v hodu kriketovým míčkem, běhu na 60 M, skoku do dálky, shybech, sed-lehu. Na závěr si mohli vybrat basketbalový dribling, nebo běh na 1 km. Oběma patří velké poděkování za vzornou reprezentaci školy a zejména pak obrovská gratulace Davidu Holzerovi, který se umístil na vynikajícím druhém místě v kategorii 2008.