Pomozme společně v době Vánoc těm, kteří to potřebují

Publikováno: 15. 12. 2020

Vážení žáci, rodiče, kolegyně, kolegové a přátelé školy,

letos je tomu 30 let, co se v České televizi vysílají adventní koncerty. V sobotu 19. 12. 2020 bude vysílán mimořádný koncert, jehož výtěžek poputuje rodičům - samoživitelům, na které tvrdě dopadá doba covidová. Myslím si, že by bylo skvělé a prospěšné, pokud bychom se jako škola též zapojili, a nejen naši žáci těmto rodinám pomohli.

PTÁTE SE, JAK MŮŽETE POMOCI PRÁVĚ VY?

Darujte 10,- Kč

a společně s Českou televizí podpořme ty, kteří naši pomoc skutečně potřebují.

Pokud by každý žák přinesl a věnoval 10 Kč (to by nemělo nikoho až tak bolet), sešlo by se rázem 8 400 Kč, když k tomu přispěje i každý učitel 30 Kč, podaří se nám společně vybrat minimálně 10.000,- Kč.

A to už je velmi slušná částka!

LÍBÍ SE VÁM MYŠLENKA DOBROVOLNÉ POMOCI RODIČŮM - SAMOŽIVITELŮM

A CHCETE SPOLEČNĚ S NÁMI PŘISPĚT?

Výborně! Potom přineste peněžní dary třídním učitelům nejpozději do čtvrtka 17. 12. 2020 a my výtěžek jménem žáků školy pošleme na příslušný účet.

Žáci vzdělávající se distanční formou nebo kdokoliv z přátel školy, se může taktéž zapojit a finanční dar přinést ve čtvrtek 17. 12. 2020, v době od 13 do 15 h. na recepci školy (vstup z ulice Albrechtická), kde od vás příspěvek převezme pedagogický pracovník.

Více informací k mimořádnému adventnímu koncertu ČT zde: https://www.ceskatelevize.cz/porady/13860327653-mimoradny-adventni-koncert-ceske-televize/22056222432/

Květoslav Přibil