Posledního Obejmi čtením a Obejmi hrou se v tomto školním roce zhostila třída 5.C

Publikováno: 10. 7. 2023

Ani závěrem školního roku jsme nezapomněli strávit příjemné chvíle se seniory v Domově seniorů Vysočany. Žáci 5.C s třídní učitelkou Klárou Lehkou si nejprve připravili v rámci Obejmi čtením čtení bajek, které byly doplněny kvízem. Babičky a dědečkové vše uhádli, jsou to borci. ? 17. června pak proběhlo za účasti žáků 5.C, 2.A a 2.C Obejmi hrou, ve kterém tradičně došlo na hraní deskových a karetních her.

Poděkování také patří žákům 2.A a 2.C, kteří spolu s třídními učitelkami Janou Březinovou a Janou Pavlíčkovou vyrobili pro seniory nádherné dárky. Ty samozřejmě potěšily a udělaly velikánskou radost. Důstojně jsme se tak na konci školního roku rozloučili a vzájemně si popřáli hezké prázdniny.