PŘEDNÁŠKA PRO RODIČE | Přechod z kbelských mateřských škol do základní školy

Publikováno: 28. 2. 2023

Vážení rodiče předškoláků z našich mateřských škol,

již tradičně pro vás naše škola připravila přednášku na téma Přechod z kbelských mateřských škol do základní školy.

Přednáška se uskuteční ve středu 22. března 2023 od 17 hodin ve školní jídelně (vchod z ulice Pelnářova).

PŘEDNÁŠKA PRO RODIČE | Přechod z kbelských mateřských škol do základní školy

S požadavky kladenými na děti před nástupem do školy vás seznámí naše zkušená elementaristka Jana Březinová. Setkání se samozřejmě zúčastní také ředitelka školy paní Eva Kulichová i její zástupkyně Jarmila Rambousková.

Vzhledem k tomu, že se toto setkání uskuteční po Dni otevřených dveří, budete již mít představu o velikosti a vybavení školy, možná již budete znát i odpovědi na otázky, které vás zajímají. I na tomto setkání bude prostor pro základní informace o výuce v prvních třídách a zaměření jednotlivých tříd.

Podrobné a konkrétní informace o provozu a organizaci školy pak získáte na schůzce pro rodiče žáků přijatých do prvních tříd, kterou plánujeme na červen 2023.

Těšíme se na společné setkání ve středu 22. března