Projekty Obejmi čtením a Obejmi hrou tentokrát v podání žáků z 9.A a nulťáčků

Publikováno: 5. 4. 2023
Projekty Obejmi čtením a Obejmi hrou stále frčí. Březnové aktivity se tentokrát ujali naši nejstarší žáci, konkrétně ti z 9.A. V rámci Obejmi čtením si Eliška, Kamča, Natálka a Niky pod vedením třídní učitelky Kateřiny Hejdrychové připravily pásmo poezie. Došlo dokonce na recitování vlastní tvorby, Natálka si totiž připravila báseň o třídě. ??
Projekty Obejmi čtením a Obejmi hrou tentokrát v podání žáků z 9.A a nulťáčků
Příjemná půlhodinka byla zakončena hrou na piano, Kamča zahrála skladbu, v níž klienti domova seniorů jednoznačně poznali úvodní znělku známého seriálu Hercule Poirot.
Samozřejmě došlo i na Obejmi hrou, kdy vyrazila celá třída v doprovodu učitelů Katky Hejdrychové a Martina Bosáka hrát do domova seniorů ve Vysočanech oblíbené společenské hry.

Znovu se zapojili i nejmenší z přípravné třídy

28. března navštívili žáci z přípravné třídy domov senioru v Dřevčicích, aby navázali na březnové Obejmi hrou. Tentokrát byl program plně v režii seniorů. Došlo na velikonoční tvoření a zpěv. V dubnu si připraví program naši žáci. Dřevčičtí senioři jsou rádi, že mohou být ve vysokém věku stále aktivní a mohou se s dětmi společně radovat.