REVITALIZACE ŠKOLNÍ DRUŽINY ÚSPĚŠNĚ POKRAČUJE

Publikováno: 20. 10. 2021

V pátek 8. října jsme vás prvně informovali o zahájení revitalizace prostor školní družiny, která sídlí v samostatné budově s vchodem z ulice Železnobrodská. V té době jsme začali s drobnými úpravami vstupní haly, kde na zdech vyrostl strom, na stěnách ptačí budky a ptactvo poletující kolem dokola.

I přestože revitalizaci družiny ve svém volném čase realizuje tým nadšenců z řad našich pedagogických pracovníků, podařilo se za uplynulých 12 dní:

> prořezat zahradu školní družiny,
     > zasadit s dětmi 20 keříků okrasných růží,
     > zasadit pro děti ovocné keře,
     > do vstupní haly instalovat další dva designové stromy,
     > přetřít tmavě hnědé rámy oken na bílé,
     > pořídit tapety na nadcházející polep všech interiérových dveří a kuchyněk,
     > zakoupit barvy na výmalbu interiéru, dekorativní polep stěn,
     > vybrat designové obrovské hodiny, které budou umístěny na zdi v prostoru mezi schody,

což, řekněte sami, je krásná práce. Držte nám proto dále palce a společně se těšme na nové příjemné prostředí.

Chcete nám pomoci?

Kontaktujte vedoucí školní družiny Věru Pekárkovou na emailu pekarkova@skola-kbely.cz nebo Petra Šedu prostřednictvím emailu seda@skola-kbely.cz. Budeme rádi za každou pomoc.