REVITALIZACE ŠKOLNÍ DRUŽINY ZAHÁJENA

Publikováno: 8. 10. 2021

V průběhu týdne byla zahájena revitalizace prostor školní družiny, která sídlí v samostatné budově s vchodem z ulice Železnobrodská.

Abychom potěšili naše nejmenší žáky, začali jsme s úpravami ve vstupní hale, kde na zdech vyrostl strom, na stěnách ptačí budky a ptactvo poletující kolem dokola. Staré bílé dveře zkrášlila imitace moderního dřeva a za lavičkami začala rozkvétat louka.

Co vše máme v rámci revitalizace, kterou provádíme postupně vlastními silami, v plánu?

• natření tmavých rámu na světlé tak, aby se prostory družiny prosvětlily,
  • tematické polepy zdí (stromy, ptactvo, pohádkové postavy a nová vitrína pro výstavu děl žáků),
  • změna dekoru dveří,
  • revitalizace dětských toalet,
  • revitalizace kuchyňky v obou patrech,
  • odstranění tmavých závěsů a zvýšení prostupnosti světla,
  • vybudování okrasného záhonu u vstupu do šaten ze strany hřiště,
  • výmalba šaten (současné tmavě zelené stěny bychom rádi nahradili světlými barvami),
  • dle možností dále revitalizovali i samotné třídy.

Držte nám palce a společně se těšme na nové příjemné prostředí.  Kdybyste nám chtěli pomoci, nestyďte se kontaktovat vedoucí školní družiny Věru Pekárkovou na emailu pekarkova@skola-kbely.cz nebo Petra Šedu prostřednictvím emailu seda@skola-kbely.cz. Budeme rádi za každou pomoc.