Škola v přírodě pro 7. třídy

Publikováno: 11. 10. 2020

V termínu 12. - 16. 10. 2020 se žáci 7. tříd zúčastní školy v přírodě v Českém Dubu na Liberecku. Ubytování je zajištěno v Podještědském sportovním areálu (https://podjestedska.eu/).

Škola v přírodě pro 7. třídy
Základní informace:
Odjezd

Žáci se sejdou v pondělí 12. 10. v 9:00 ve Kbelích na parkovišti u nové sportovní haly (odjezd v 9:30).

Návrat

Odjezd je naplánován na pátek 16. 10. v 10:00 z Českého Dubu (předpokládaný návrat v 11:00 – 11:30 do Kbel na parkoviště u sportovní haly).

Pedagogický dozor:
  • Mgr. Martin Korenčík
  • Mgr. Petra Šmoková
  • Ing. Pavel Richter
  • Pavla Wagnerová

V rámci školy v přírodě bude probíhat dopolední výuka českého jazyka a matematiky. Odpoledne budou děti moci využít zázemí sportovního areálu, naplánován je výlet do Jizerských hor a i navzdory současné nelehké situaci se podařilo zajistit zážitkový program, který vyhovuje hygienickým opatřením.

Žáci mají automaticky odhlášené obědy ve školní jídelně.

Podrobnější informace, seznam vybavení a rozpis pokojů obdrželi rodiče přes systém Bakaláři a emailem.