Třída 5.C navštívila trojský útulek

Publikováno: 11. 9. 2022

Žáci 5.C s třídní učitelkou Klárou Lehkou navštívili v prvním týdnu trojský útulek. Že tam nejeli jen tak náhodou, je zřejmé. ;-)

Třída 5.C navštívila trojský útulek

Zpráva třídy 5.C z návštěvy útulku je zde:

Koncem minulého školního roku jsme uskutečnili v rámci projektu Abeceda peněz e-jarmark. Z vydělaných peněz jsme se rozhodli, že poskytneme částku 4 500 Kč do pražského trojského útulku. V pátek 2. září jsme do Trójy vyrazili, abychom peníze a další dobroty pro pejsky, které jsme donesli, v útulku předali.

Přijetí bylo velmi vřelé, pracovnice útulku nám ukázala, jak vše funguje. Také nás seznámila s tím, co je třeba všechno splnit, abychom si mohli opuštěného pejska vzít domů.

Velké překvapení na nás čekalo v tomto týdnu, kdy Městská policie hl. m. Prahy přivezla naší třídě dárečky jako poděkování za naši návštěvu a dar, který jsem útulku věnovali.