Výsledky KET Cambridge - 8. třídy

Publikováno: 19. 5. 2022

Dobrý den,

dnes byly online oznámeny výsledky zkoušek, které jsme se žáky osmých tříd absolvovali v dubnu. Dopadlo to úplně skvěle!

V den konání zkoušky se zúčastnilo celkem 41 žáků a z toho 39 ve zkoušce uspělo. Dovoluji si vyzvednout 17 žáků, kteří měli dokonce známku A, tj. z celkového počtu 150 možných bodů měli 140 bodů nebo více. To je opravdu skvělý výsledek. Úplně nejlepší byl Daniel Džurman z 8.C se 149 body.

U tří žákyň, které skončily těsně pod čarou také není potřeba být smutný. Potřebný počet pro složení certifikátu byl 120 bodů a v jednom případě to uteklo jen o bod. Protože jsou všechny nad hranicí 100 bodů (v našem případě i nad 110), obdrží také certifikát o absolvování s uvedením dosažené jazykové úrovně A1.

Věřím, že se nám povede vše dotáhnout na slavnostním předávání certifikátů, kde všem společně poblahopřejme.