VÝZVA K PODÁNÍ NABÍDEK NA ZAKÁZKU MALÉHO ROZSAHU: Průchozí myčka do kuchyně

Publikováno: 2. 8. 2021

Základní škola Praha – Kbely, se sídlem Albrechtická 732/1, Praha 9 – Kbely vás tímto vyzývá k podání nabídky na plnění veřejné zakázky s názvem „PRŮCHOZÍ MYČKA DO KUCHYNĚ ZŠ PRAHA KBELY“. Výše uvedená veřejná zakázka je zakázkou malého rozsahu na dodávku vybavení movitými věcmi. Níže jsou uvedeny základní informace o zadavateli a veřejné zakázce.

VÝZVA K PODÁNÍ NABÍDEK NA ZAKÁZKU MALÉHO ROZSAHU: Průchozí myčka do kuchyně

Identifikační údaje veřejného zadavatele

Název zadavatele:                         Základní škola Praha – Kbely

Sídlo:                                           Albrechtická 732/1, 197 00, Praha 9 – Kbely

IČ:                                               61384780

Zastoupen:                                   Mgr. Bc. Květoslavem Přibilem, MBA, ředitelem

Kontaktní osoba:                           Mgr. Bc. Květoslav Přibil, MBA, ředitel

Tel./mail:                                      +420777695255, pribil@skola-kbely.cz

Lhůta a místo pro podání nabídek

Nabídku lze podat v písemné podobě, nebo  elektronicky do datové schránky zadavatele: eqmzma5

Nabídku doručte nejpozději do:                                16. 8. 2021 do 12:00 hod.

Nabídka musí být doručena nejpozději do konce lhůty pro podání nabídek stanovené výše a musí být označena „PRŮCHOZÍ MYČKA DO KUCHYNĚ“. Za včasné doručení nabídky nese odpovědnost účastník.

Předpokládaná hodnota zakázky:                         199 500 Kč bez DPH

Doba a místo plnění veřejné zakázky

Doba plnění: do 16. 9. 2021

Místo plnění veřejné zakázky je na adrese:              ZŠ Praha - Kbely, Albrechtická 732/1, 197 00  Praha 9 Kbely

KOMPLETNÍ ZNĚNÍ VEŘEJNÉ ZAKÁZKY NALEZNETE V PŘIPOJENÝCH PŘÍLOHÁCH.