Zážitky v ALBI Zážitkovce žáky 4.D nadchly

Publikováno: 31. 1. 2024

Dne 25. ledna 2024 třída 4. D vyrazila do Zážitkovky ALBI v Praze na Arbesově náměstí. Cesta byla delší, ale všechno vynahradily zážitky přímo na místě. Přivítala nás usměvavá paní Jitka ve velmi příjemném prostředí ALBI. Vyprávěla nám, jak pan majitel od prodávání pohledů vybudoval velkou firmu. Dozvěděli jsme se, jak vznikají hry, jak se na nich dá vydělávat, co to jsou tantiémy a proč se na hry používají tak velké krabice, když uvnitř některých skoro nic není.

Zážitky v ALBI Zážitkovce žáky 4.D nadchly

Obklopeni mnoha hrami jsme si leckteré vyzkoušeli. Následně jsme dostali materiál a začali pracovat na vlastních hrách. Všechno promyslet je náročné, takže budeme pokračovat i ve škole. Užili jsme si i občerstvení z Antonínova pekařství. Všem toto místo můžeme doporučit.