Získali jsme další grant!

Publikováno: 11. 6. 2020

Když jsme se v únoru tohoto roku vypravili do neziskové organizace Lemniskáta - ŽIVOT BEZ BARIÉR, o.p.s. provozující chráněné pracoviště pro lidi s mentálním, fyzickým či psychickým postižením, ani ve snu nás nenapadlo, že za měsíc budeme spolupracovat na žádosti o grant a už vůbec ne, že za dva a půl měsíce společnými silami uspějeme.

Peníze pro nás však nejsou na prvním místě. Díky programu NA VLASTNÍ KŮŽI, který při návštěvě chráněného pracoviště, umožnil žákům 4. C setkat se s lidmi s postižením a za jejich asistence si vyzkoušet základní knihvazačskou techniku při vlastnoruční výrobě sešitu, jsme především získali nové znalosti, dovednosti  a přátelství.

Nemalý finanční obnos bude použit na předem určený projekt, který pomáhá v rámci environmentálního vzdělávání zachránit naší planetu výsadbou nových stromů.

Realizace bude zahájena na podzim tohoto roku, kdy díky spolupráci s naší radnicí a vedením školy budeme moci společně s přáteli z Lemniskáty začít sázet stromky v areálu naší školy.

Může za naše úspěchy magické datum
20. 02. 2020, kdy jsme s dobrými úmysly vstoupili do Lemniskáty?

Na závěr si dovolíme poděkovat za podporu vedení naší školy, panu starostovi, paní místostarostce a všem přátelům z chráněného pracoviště Lemniskáta.

Děkujeme!