BEZPEČNOSTNÍ RADA STÁTU ROZHODLA OD STŘEDY 11. 03. 2020 ZRUŠIT VÝUKU V ZÁKLADNÍCH ŠKOLÁCH

Publikováno: 10. 3. 2020

Stát od středy 11. 3. 2020 zavírá do odvolání všechny základní školy. Opatření, že se zakazuje osobní přítomnost žáků a studentů základních, středních a vyšších odborných škol ve školách a školních zařízeních oznámil premiér České republiky Andrej Babiš.

Vzhledem k tomu, že se jedná o aktuální zprávu, která bude patrně během dalších hodin zpřesňována, budeme pro Vás pravidelně informace aktualizovat i nadále na našich internetových stránkách www.skola-kbely.cz. Nicméně je zřejmé, že od středy 11. 3. 2020 nemůže naše škola až do odvolání fungovat, samozřejmě včetně všech plánovaných akcích.

Vedené školy informovalo zákonné zástupce žáků prostřednictvím software Bakaláři. Třídní učitelé předali tuto zprávu žákům svých tříd a vyzvali je k tomu, aby si dnes po ukončení vyučování odnesli domů veškeré sešity, pracovní sešity a učebnice. Pedagogičtí pracovníci naší Základní školy Praha - Kbely, budou po dobu uzavření základních škol v České republice posílat prostřednictvím Bakalářů informace a materiály k domácímu samostudiu.

Další informace k aktuálnímu opatření Bezpečnostní rady státu jsme pro vás připravili zde.