Provoz družiny od 12. 4. 2021

Publikováno: 9. 4. 2021

Vážení rodiče, milí žáci , čtenáři našich stránek,

v souvislosti s návratem žáků I. stupně do naší školy jsme pro vás připravili příspěvek, který shrnuje informace o provozu družiny od pondělí 12. dubna 2021.

Školní  družina  bude  v  době  od   12.  dubna 2021 v provozu pro přihlášené  dět i každý  pracovní  den v době od skončení vyučování do 16  hodin.

Ranní družinu škola v tomto období z organizačních důvodů poskytovat nebude.

ROZMÍSTĚNÍ oddělení školní družiny

Kontakty na jednotlivé vychovatelky najdete na webových stránkách školy v sekci družina nebo klikněte zde.

Provoz školní družiny bude probíhat v kmenových třídách:

0. A - budova ŠD

1. - 4. třídy nová budova ZŠ

Vyzvedávání žáků
  • po obědě - do 13:00 na základě vyplněného lístku na samostatný odchod nebo po ohlášení na recepci. (0.A –budova ŠD)
  • 15:00-16:00 na recepci ZŠ (0.A budova ŠD)

V době od 13:00 - 15:00 budeme podle doporučení MŠMT chodit co nejvíce ven a děti vydávat nebudeme.

Pro urychlení vyzvedávání, kontaktujte telefonicky vychovatelku vašich dětí (web.školy – kontakty) a paní recepční dohlédne na bezpečné předání.