VÝUKA ŽÁKŮ DISTANČNÍ FORMOU POKRAČUJE A DÁLE SE ROZVÍJÍ

Publikováno: 12. 3. 2020

Vážení rodiče,

i přes aktuální vyhlášení nouzového stavu v ČR Základní škola Praha - Kbely pokračuje v distanční formě vzdělávání svých žáků.

Od středy 11. března pokračuje výuka všech tříd v domácím prostředí s online podporou pedagogů a současně jsou v odpoledních hodinách testovány nové aplikace, software a metody vzdělávání.

Již dnes 12. března byla v distanční formě vzdělávání žáků třídy 4. C zkušebně spuštěna aplikace FRED FRAUS. Zákonným zástupcům a žákům tímto velmi děkujeme. Trpělivost a především aktuální zpětná vazba nám pomohly přizpůsobit aplikaci potřebám naší školy.

FRED FRAUS zahrnuje všechny vzdělávací oblasti vycházející z Rámcového vzdělávacího programu pro základní vzdělávání.

Naši nejmenší studenti od 1. do 3. tříd aktuálně využívají online Matýskovu matematiku, která obsahuje přívětivé metody s odborným výkladem učiva.

Dále připravujeme rozšíření distanční formy vzdělávání o obrazovou část, která přenese žáky z domovů do svých tříd. Díky tomu budeme moci v některých třídách pokračovat s výkladem nového učiva, procvičováním a s propojením dostupných aplikací i realizovat např. písemné zkoušení v podobě online testů. O vývoji vás dále budeme informovat.

Tým Základní školy Praha - Kbely

VÝUKA ŽÁKŮ DISTANČNÍ FORMOU POKRAČUJE A DÁLE SE ROZVÍJÍ