Školou chodil Mikuláš

Publikováno: 3. 12. 2021

Není na to, když se spojí síly! Žáci tříd 9. A, 9.B, 9. C a jejich třídní učitelé Zuzana Tesárková, Dušan Hrazdíra a Marie Nováková připravili pro žáky naší základní školy nezapomenutelné okamžiky plné radosti.

Málokde potkáte tolik strašlivých čertů a čertic s dobrým srdcem! Přes dvacet čertů a na dvacet andělů navštívilo v doprovodu tří Mikulášů v pátek 3. prosince 2021 Základní školu Praha – Kbely.

V jednotlivých třídách se Mikuláš, andělé i čerti zdrželi nějakou chvíli, aby si posvítili na hříšníky a zlobivé děti. Těm vyčinili a hodné děti pochválili. Nakonec si však sladkou odměnu odnesl každý.

Letošní Mikuláš byl velice povedený!

Měli čerti plné ruce práce s hříšníky, nebo andělé unavená křídla z odměňování hodných dětí?

Nejen to vám prozradí sestřih těch nejlepších videí a fotografií z dnešního dne.

Žákům devátých tříd, jejich třídním učitelům

a kolegyním z kanceláře ředitele školy, které zajistily sladké odměny

patří velké poděkování za přípravu

a společnou organizaci.

Další fotografie budeme v tomto příspěvku zveřejňovat v nejkratším možném čase po jejich doručení.