V naší třídě 5.C je letos 24 žáků, jeden studuje v zahraničí. Na konci roku nám odešli dva žáci na jiné školy. Přestěhovali jsme se do jiné pěkné třídy. Stále pracujeme na tom, abychom zlepšovali vztahy ve třídě, spolupracovali navzájem a pomáhaali si. V letošním roce se poprvé několik žáků zúčastní přijímacích zkoušek. Všem přejeme, aby uspěli.

Třídní učitel

Markéta Kučerová

Aktuality

Už jste o tom slyšeli? Nadílka exkluzivního dárku k Mezinárodnímu dnu dětí se blíží!

U příležitosti dne dětí jsme připravili pro žáky, kteří se účastní prezenčních vzdělávacích aktivit nevšední program. Ten je  zaměřený na podporu polytechnické výchovy. Velkým přínosem celého vzdělávacího programu je realizace přímo v prostředí areálu školy. Exkluzivní dárek bude v naší škole od pondělí 1. června až do pátku 5. černa 2020. Každý žák si tak…